O mne

Rozmýšľam, kde vlastne začať …

Azda začnem mojim menom, v našich zemepisných šírkach  nezvyčajným. Teda veci sa majú takto. Môj manžel je fín, žijeme na Orave od roku 2007, predtým sme 10 rokov žili vo Fínsku, čo bola pre mňa silná skúsenosť a naučila som si vážiť veci, ktoré naozaj až keď som stratila, som zistila akú majú cenu (priateľku z detstva Vám nijaká iná nenahradí…).

Keď sme sa vrátili na moju rodnú hrudu, začala som rozmýšľať, čo s načatým životom. V cestovnom ruchu som už pracovať nechcela, v tom som mala jasno, víkendy, sviatky som chcela tráviť s rodinou, tak čo teraz.

Začala som sa pohrávať s myšlienkou, že by snáď už mohol prísť aj môj čas,   žienky asi dobre vedia o čom je reč – najprv rodina, deti, manžel, domácnosť a kde som ja?

Martina Ainikkamäki Laktačné poradenstvo a homeopatia
Martina Ainikkamäki

Cesta k homeopatii

Vždy ma fascinovali celostné medicíny, prírodné liečby a pomáhať ľuďom. To ma napĺňa. Pravdupovediac, v tom období som bola vyčerpaná a mala som dosť vlastných zdravotných problémov. A ako to už v živote chodí, zaviedlo ma to tam, kam malo. Lekárka mojich detí robí aj homeopatické vyšetrenia. Keď som na vlastnej koži zažila, čo dokáže homeopatia, bolo rozhodnuté – ŠTÚDIUM HOMEOPATIE.

Martina Ainikkamäki Kancelária
Martina Ainikkamäki Kancelária

Potom to už naozaj išlo rýchlo. Prihlásila som sa Slovenskú akadémiu klasickej homeopatie pod vedením klasického homeopata MUDr. Vladimíra Petrociho. Považujem to za najlepšie rozhodnutie v mojom živote, škola mi dala veľmi veľa, nie len vedomosti, ale stretla som úžasných ľudí, priateľstvá na celý život a nedá mi nezmieniť sa, prekonala som obrovský strach zo šoférovania, ja, dievka z Oravy som sa vybrala na aute do Bratislavy. Každý máme svoje malé-veľké víťazstvá, čo je pre niekoho normálne, pre niekoho je to veľký stres. A tak je to aj v homeopatii, absolútne individuálny prístup, každý z nás je UNIKÁT a preto  potrebuje iné homeopatikum.

Telo, myseľ a emócie sú dokonale prepojené.

Vnímam každého človeka ako jedinečnú bytosť a preto stále hľadám nové spôsoby a metódy ako jednoducho a efektívne nájsť cestu k uzdraveniu, čiže harmonizácii všetkých častí človeka.

PSYCH-K® je jedinečná metóda, ktorá Ti umožní zmeniť presvedčenia podvedomej mysle, ktoré Ti riadia život, i keď si ich neuvedomuješ.

Terapia tancom je pre Teba žena stvorená, pretancuješ sa v svojom rytme v súznení s tvojim telom k sebe samej.

Chcem Ti ponúknuť aj chvíľu pre seba, zabudnúť na starosti a nechať sa unášať masážou hlavy,  ktorá Ti  zaručene uvoľní stres, napätie, upokojí a ako bonus ešte aj podporuje rast vlasov.

Metamorfná technika – technika motýlich krídeľ je tak jemná, priam nežná (asi preto som si ju tak zamilovala) a dokáže ísť tak veľmi do hĺbky. Jemne stimulujem na chodidle, ruke a hlave  reflexné zóny chrbtice – od počatia po moment narodenia.

Terapia duše – regresná terapia, prepis mentálnych vzorcov, energetické prepisy, techniky uvoľňovania emočných tráum, liečenie vnútorného dieťaťa, liečenie rodových nastavení na úrovni vzorcov a energie, práca s mysľou, emóciami, ukotvenie do svojho zdroja, ducha.

Všetky tieto činnosti som si vybrala sama a robím ich najlepšie ako viem, pre mňa je najdôležitejšie, že robím čo ma baví, práca ma napĺňa a klienti sú spokojní.

Vaša Martina

Menu